top of page

Hakkımızda

Brothers & Partners; uluslararası yapısı, dinamik ve yetkin ekipleri ile İş ve Sosyal Güvenlik alanında, sanayi, inşaat, bankacılık, enerji ve daha birçok sektöre danışmanlık ve denetim hizmeti sunmaktadır.

DR. Fahrettin Yahşi
Yönetim Kurulu Başkanı

1965 yılında Ordu'nun Fatsa ilçesinde doğdu. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü'nde tamamladı. Ayrıca, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Tarih bölümü mezunudur.

Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü'nde İslam Bankacılığı üzerine doktora eğitimini tamamladı. Karatay Üniversitesi bünyesinde İslam Ekonomisi ve Finansı Bölümünün kurulmasında yer aldı ve bu bölümde doktor öğretim üyesi olarak bulundu.

Kariyerine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) bünyesinde Bankalar Yeminli Murakıbı olarak başladı. Bu görevin ardından Egebank'ta Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Albaraka Türk'te sırasıyla Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdür Başyardımcılığı, Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Üyeliği pozisyonlarında görev yaptı.

6ddc50_4f080882e3ae490fbc81f0afae783c1e~mv2_edited.jpg

Yönetici Ekibimiz

Uzman, Etkili ve Disiplinli

Ekibimiz, sektörde uzun yılların birikimi ve deneyimi ile donatılmış, çeşitli alanlarda uzmanlaşmış bir kadrodan oluşmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için bir araya gelmiş bir profesyonel topluluğuz

bottom of page