Yasal Açıklama
 

Yasal Uyarı

Bu siteyi kullanarak, aşağıdaki hüküm ve koşullara tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu sitedeki bilgiler, kullanıcılara ilgilerini çekebilecek konularda genel bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Güncel ve doğru bilgi sunmak için her türlü çaba gösterilmiş olmakla birlikte, hataların meydana gelmesi ihtimal dahilindedir. Ek olarak; bu Site belirli yasa ve yönetmeliklere dair referanslar bulundurabilir. Yasalar ve yönetmelikler zaman içerisinde değişmeye tabidir ve sadece belirli koşullar düşünülerek yorumlanmalıdır.

Brothers and Partners , BU SİTENİN İÇERİĞİNDE YER ALABİLECEK HERHANGİ BİR HATALI VEYA EKSİK BİLGİDEN HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU DEĞİLDİR.

Bu Site'nin içeriğinde yer alan bilgiler ve bu Site üzerinden alınacak hizmetler "olduğu gibi" sunulmaktadır; eksiksiz, doğru ve zamanında sunulması konusunda, Brothers & Partners'ın açık veya zımnen hiçbir beyanı, sorumluluğu veya garantisi söz konusu değildir. B&P; bu Site'nin, bu Site üzerinden sunulan çeşitli hizmetlerin ve/veya bu Site'den indirilen bilgi, yazılım veya diğer malzemelerin; doğru, güncel, kesintisiz, hatasız, eksiksiz olmaları ve virüs veya başka zararlı unsurlar taşımamaları konusunda hiçbir sorumluluk almamakta ve garanti vermemektedir.

B&P, İLGİLİ YASANIN EL VERDİĞİ ÖLÇÜDE; HAKSIZ FİİL, SÖZLEŞME, GARANTİ, YÜKÜMLÜLÜK, İHMAL VEYA HERHANGİ BAŞKA BİR GEREKÇEYE İSTİNADEN, BU SİTENİN İÇERİĞİ VE SİTE ÜZERİNDEN SUNULAN TÜM HİZMETLERDEN KAYNAKLANABİLECEK DOĞRUDAN, DOLAYLI, CEZAİ, SONUÇSAL, ÖZEL VEYA BENZERİ ZARARLARDAN, Brothers & Partners ZARAR İHTİMALİNİ BİLDİĞİ VEYA BİLMESİ GEREKTİĞİ DURUMLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE, ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA KARŞI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU DEĞİLDİR.

Bu Site'de yer alan bilgiler; vergi, hukuk, muhasebe veya diğer alanlarda profesyonel görüş veya hizmet sunma amacı taşımamaktadır. Belirli vergiler veya diğer konular ile ilgili herhangi bir karar vermeden önce tavsiye almak için bir Brothers and Partners danışmanına veya sizin durumunuz hakkında bilgi sahibi olan başka bir profesyonel danışmana başvurmalısınız. Talep ettiğiniz hizmetlerin gerçekleştirileceğinin kabul edildiğine dair bilgi gelmeden önce, hiçbir firmaya gizli bilgilerinizi göndermemelisiniz.

RSS Akışları, Podcasting ve E-posta Güncelleme – Kullanım Şartları


Brothers and Partners üyesi belirli firmalar, ticari amaç gütmeyen kişisel kullanım için ücretsiz RSS akışı, podcasting ve e-posta güncelleme hizmeti sunmaktadır.  Brothers and Partners RSS akışları ile, RSS okuyucularına ve toplayıcılarına; makale başlıkları, açıklamalar ve XML bağlantıları sunulmaktadır. Podcast, kişilerin abone olabileceği bir ses programıdır.  Brothers and Partners, kişilere bireysel kullanım amaçlı podcasting hizmeti sunmaktadır. RSS, podcast ve e-posta güncelleme toplayıcıları; Brothers and Partners kaynakları kullanan kişilerin yararına, Brothers and Partners yayınlarını ilgili kişilerin dizinlerine ekleyebilir. Özet akışı veya podcast'lerin; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayınlama, yükleme, gönderme, iletme ve dağıtma dahil olmak üzere herhangi başka bir amaçla kullanımı yasaktır.

Brothers and Partners; yayınlarını, podcast'lerini ve e-posta güncellemelerini herhangi bir zamanda durdurma hakkını saklı tutar. Brothers and Partners  özet akışı, podcast yayını ve e-posta güncellemelerinde yer alan tüm içerik, foto, görsel ve logoların mülkiyeti Brothers and Partners A.Ş'ye aittir ve tüm hakları saklıdır. 

Link Oluşturmak
Aşağıda listelenenleri içermemek kaydıyla, bu Siteye bir bağlantı verebilirsiniz:

  • logomuzun yetkisiz kullanımı;

  • Brothers and Partners veya yerel üye firma/firmalar tarafından onaylandığı (veya onlarla başka herhangi bir ilişkisi olduğu) öne sürülen herhangi bir yanlış iddia (fiili veya zımni);

  • Sitemizin herhangi bir sayfasını çerçeveleme veya yerleştirme; veya

  • diğer ticari markalarımızın, telif hakkımızın ve/veya diğer fikri mülkiyet haklarımızın ihlali

 Brothers and Partners, bu web sitesine hiperlink veya diğer yöntemlerle bağlanmış olan web sitelerinin içeriği, doğruluğu veya güvenilirliği konularında hiçbir sorumluluk taşımamaktadır.

Bu Site üzerindeki bazı bağlantılar, üzerinde Brothers and Partners  hiçbir kontrolü olmayan kişi veya kurumlara ait bazı sunuculara yönlendirmeler yapmaktadır. Brothers and Partners, bu sunucularda yer alan bilgilerin doğruluğu veya herhangi başka bir niteliği konusunda hiçbir beyanı ve garantisi bulunmamaktadır. Üçüncü partilerin web sitelerine link oluşturulması, Brothers and Partners'ı veya ilgili üçüncü partiyi bağlayıcı nitelikte değildir ve birbirlerini veya birbirlerinin hizmet ve ürünlerini karşılıklı olarak garanti veya teşvik ettikleri anlamına gelmez.