İletişim : +(90) 212 285 0911
2019-09-18 17:44:46

Umut Çiray,

Afyon Kocatepe Üniversitesi Maliye ve sonrasında Adalet bölümü mezunudur. Halen Yeditepe Üniversitesi’nde Hukuk öğrenimine devam etmektedir. Kariyerine Gelir İdaresi Başkanlığı’nda Gelir Uzman Yardımcısı olarak başlamış, sonrasında Maliye Bakanlığı’nda S.Muhasebat Kontrolörü ve Maliye Uzman Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2011 yılında geçtiği Sosyal Güvenlik Kurumu’nda uzun yıllar Müfettiş olarak görevine devam etmiştir. Aynı zamanda Adli Yargı Bilirkişisi olan Umut Çiray 2018 yılından bu yana Brothers and Partners’ta Genel Koordinatör – Partner olarak görev almaktadır.

 İşveren Lehine Yargıtay Kararları ve Bordro Mühendisliği adında iki kitabı bulunmaktadır. Hakemli dergilerde yayımlanmış çokça makalesi olan Umut Çiray, “Nitelikli Hesaplama”, “İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku”, “Bordrolama” ve “Kişisel Verilerin Korunması” gibi çeşitli konularda eğitmenlik de yapmaktadır.

Bülten Aboneliği

Ne zaman güncellensin?

E-Mail adresinizi girerek bültenimize abone olduğunuz taktirde, seçtiğiniz güncellemeler hakkında yeni ve önemli birşey olduğunda tarafınıza mail gönderilecektir.