İletişim : +(90) 212 285 0911
2019-11-19 12:43:54

Özay Ünsal, Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunu olup, mezuniyet sonrasında İnsan Kaynakları alanına yönelmiştir. Kariyerine Ülker İnsan Kaynakları’nda başlamış, burada hem İnsan Kaynakları’nı Türkiye’nin önde gelen İK’cılarıyla birlikte deneyimleme fırsatı bulmuş hem de sonrasında Türkiye’deki ilklerden olan İnsan Kaynakları’nın Denetimi alanında çalışmıştır.

Kariyerinin sonraki 6 senesini İnsan Kaynakları süreçlerini uçtan uca kurgulayacakları SOCAR Türkiye’de geçirmiştir. Ülker ve SOCAR Türkiye sonrasında firmalara İK Denetimi, Organizasyonel Gelişim, İK Sistemleri Kurulumları, Ücretlendirme Sistemleri, Performans Yönetimi, Yetenek Yönetimi başta olmak üzere pek çok konuda danışmanlık vermektedir. Halen Brothers and Partners’ta İş Geliştirme Direktörü olarak İnsan Kaynakları, Teşvikler, İş Ortaklıkları üzerine çalışmalar yürütmektedir.

Bülten Aboneliği

Ne zaman güncellensin?

E-Mail adresinizi girerek bültenimize abone olduğunuz taktirde, seçtiğiniz güncellemeler hakkında yeni ve önemli birşey olduğunda tarafınıza mail gönderilecektir.