İletişim : +(90) 212 285 0911
2019-09-18 17:43:38

Fahrettin Yahşi,

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme lisansının ardından Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık üzerine yüksek lisans ve doktorasını tamamlamıştır. Kariyerine Bankalar Yeminli Murakıbı olarak başlayıp uzun yıllar çalışmıştır. Sonrasında Ege Bank A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 1998-2017 yılları arasında Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.’de sırasıyla Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdür Baş Yardımcısı, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmıştır. Aynı dönem içerisinde Katılım Emeklilik A.Ş. ve Albaraka Gayrimenkul Portföy Yönetimi Şirketi A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak da görev almıştır.

Fahrettin Yahşi, KTO Karatay Üniversitesi’nde bir dönem Öğretim Üyeliği de yapmıştır. Aynı zamanda Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olan Fahrettin Yahşi, 2018’den bu yana Brothers and Partners Kurumsal Danışmanlık ve Yatırım Ltd. Şti.’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmaktadır.

Bülten Aboneliği

Ne zaman güncellensin?

E-Mail adresinizi girerek bültenimize abone olduğunuz taktirde, seçtiğiniz güncellemeler hakkında yeni ve önemli birşey olduğunda tarafınıza mail gönderilecektir.